PPHU Anmax Marek Młodnicki
tel. 81 516 15 15
biuro@anmax.pl

Oferta: Teletechnika

Teletechnika

Firma Anmax świadczy kompleksowe usługi w zakresie teletechniki, a zwłaszcza wdmuchiwania, spawania oraz pomiaru i instalacji sieci światłowodowych. Teletechnika to dziedzina, która z roku na rok rozwija się w coraz szybszym tempie, dlatego – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku – nieustannie wzbogacamy nasz park maszynowy. Posiadamy najnowszej klasy sprzęt oraz bogate doświadczenie zdobyte podczas dotychczasowych realizacji.

Nasza firma wyspecjalizowała się w dwóch szczególnych branżach: telekomunikacyjnej oraz elektro – energetycznej. W ramach telekomunikacji, służymy swoim doświadczeniem w budowie linii kablowych i światłowodowych, telekomunikacyjnych linii miedzianych oraz linii napowietrznych. Co więcej, zajmujemy się także budową kanalizacji teletechniczej, mikrokanalizacji, a również wykonywaniem przyłączy i instalacji wewnętrznych. To u nas dostępne jest wykonywanie kompleksowych pomiarów teletechnicznych.

W celu zaspokojenia potrzeb wielkiej liczby wymagających Klientów, rozwinęliśmy także usługi świadczone w ramach branży elektro – energetycznej. Firma Anmax wykonuje kompleksowe budowy linii niskiego i średniego napięcia (zarówno napowietrznych, jak i kablowych) oraz przyłączy WSZ. Budowa oraz przebudowa oświetlenia drogowego i węzłów energetycznych także znajduje się w naszych kompetencjach. Uczestniczymy w projektach budowy/przebudowy infrastruktury drogowej. Ponadto, proponujemy Państwu możliwość wykonania elektrycznych instalacji wewnętrznych i odgromowych oraz kompleksowe pomiary elektryczne.

Nasze urządzenia spełniają wysokie standardy, dzięki czemu znacząco skracają czas oraz koszty instalacji kabli światłowodowych w porównaniu do tradycyjnych, używanych jeszcze w większości przypadków metod.

Wraz z profesjonalnym osprzętem, wypracowaliśmy również szereg niezbędnych do pracy uprawnień oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

Pomiar włókien światłowodowych wykonujemy zazwyczaj w trakcie spawania, ale świadczymy także usługę pomiarów już istniejących linii światłowodowych.

Sieci światłowodowe i generalnie teletechnika to przyszłość dla nas wszystkich. Firma Anmax stawia na rozwój tego typu technologii i profil naszej działalności zmierza właśnie w kierunku teletechniki.

Spawanie światłowodów w połączeniu z robotami ziemnymi pozwala nam na efektywne świadczenie kompleksowych usług, dlateg serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy indywidualne podejścia do każdego Klienta oraz najwyższy poziom zaangażowania w projekt.

ul. Kościuszki 125, 24-200 Bełżyce
tel./fax 81 516 15 15
biuro@anmax.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007–2013